Novinky

Naše společnost využívá seniory v důchodovém věku pro práci jako jsou pochůzky, vyzvedávání, či předání dokumentace na úřady po Praze a České republice. Velmi si vážíme seniorů, kteří si chtějí ke svému důchodu přivydělat v této složité ekonomické době!

Společnost FIMADA GROUP podporuje rozvoj zaměstnanců a jejich vzdělávacích aspirací. Poskytnutí finanční podpory zaměstnanci pro roční studium na vysoké škole, konkrétně na Barcelona Universitas ve Španělsku, ukazuje náš zájem o rozvoj jejich dovedností a znalostí našich zaměstnanců.

Sportovní kariéra může být opravdu krátká, a mnoho sportovců se může setkat s výzvami při přechodu na život po ukončení aktivního sportování. Poskytování podpory a zajištění dostatečných finančních aktiv pro sportovce mimo jejich kariéru může být klíčovým faktorem v jejich životě.

Naše společnost FIMADA GROUP se aktivně účastní firemní sociální odpovědnosti (CSR) prostřednictvím dobrovolnictví a sponzorství sportovních aktivit. CSR je důležitý prvek firemní kultury a může přinášet řadu pozitivních vlivů, nejen pro naši společnost, ale také pro sportovní komunitu a prostředí kolem nás.