Společnost FIMADA GROUP využívá práce seniorů Prahy 1

01/02/2024

Naše společnost využívá seniory v důchodovém věku pro práci jako jsou pochůzky, vyzvedávání, či předání dokumentace na úřady po Praze a České republice. Velmi si vážíme seniorů, kteří si chtějí ke svému důchodu přivydělat v této složité ekonomické době! 

Naším cílem je využít bohatých zkušeností seniorů a zároveň poskytnout možnost si přivydělat například na vysoké ceny energií. 

Zapojení seniorů do těchto činností nejenže nám pomáhá a zajišťuje plnění potřebných úkolů, ale také poskytuje příležitost pro aktivní zapojení seniorů do společnosti a umožňuje jim přispívat svými dovednostmi a zkušenostmi.

Naše společnost oceňuje přínos seniorů. Tato forma spolupráce je pro obě strany obohacující a vede ke vzniku pevných vztahů v komunitě seniorů na Praze 1. Naše společnost dbá na to, aby podmínky flexibilní "brigády" pro seniory byly přizpůsobeny jejich potřebám a schopnostem.

Jaroslav 68 let "Flexibilita pracovní náplně mě dává možnost užívat si různorodost a zabránit stereotypu, což je v důchodu důležité pro udržení vitality a radosti ze života. Pro mě skvělý způsob, využít čas v důchodu naplno a přitom se cítit ještě pracovně užitečný."